У ПриватБанку очікується серія звільнень працівників – ЗМІ

09.01.2017 16:23

Журналіст Олександр Дубинський дізнався про роботу нового менеджменту вже державного ПриватБанку. Він вважає, що після скасування премій персоналу відбудеться серія звільнень працівників фінустанови.

Про це журналіст написав на своїй сторінці у соцмережі.

Дубинський пояснив, що нова команда Привату має поставлену задачу – економити. Як результат, спочатку працівників позбавили премій, що у більшості складає 30% зарплати. Що стосується, VIP-колл центру, то цей підрозділ отримував 90% премії. І після її скасування всі його співробітники перестали працювати.

"Після чого всі дзвінки переключили на колл-центр для "простих смертних". І тут же народили "позитивну новину" про рекордну кількість дзвінків", – додав він.

Дубинський зауважив, що після такого розкладу подій премії повернули, однак завдання cost-cutting збереглось. Про це, за його словами, заявили його джерела, які стверджують, що далі у ПриватБанку готуються до звільнення 30% персоналу, після чого інші працівники матимуть більше роботи.

"Коротше, ощадбанк-2 - таки бути", – підсумував він.

Нагадаємо, рейтинг ПриватБанку продовжує падати. Агентство Fitch знизило довгостроковий рейтинг фінустанови до рівня обмежений дефолт.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X