У поплічниці Януковича Лесі Софієнко забрали незаконний VIP-вихід до озера на Осокорках

18.10.2018 11:54

Працівники КП «Благоустрій» зрізали незаконний паркан та відкрили доступ до озера Зариваха для всіх жителів Осокорків. Територію нелегально захопила поплічниця режиму Януковича та бізнес-партнерка екс-міністра АПК Присяжнюка Леся Софієнко. Жінка захопила ділянку комунальної власності та відгородила собі окремий вихід до водойми прямо з будинку. Комунальники демонтували паркан. 

Додамо, днями Дарницький районний суд Києва задовольнив клопотання про арешт земельної ділянки по вулиці Завальній на столичних Осокорках. Землю незаконно привласнила родина поплічниці режиму Януковича та бізнес-партнерка екс-міністра АПК Присяжнюка Леся Софієнко.

«На час слідства у цій справі на земельну ділянку накладуть арешт, щоб захопники не вчинили жодних спроб здійснити незаконне оформлення ділянки», –  зазначили у «Стоп корупції».

«Землю на березі озера Зариваха незаконним шляхом намагалась загарбати поплічниця колишнього міністра АПК Присяжнюка Леся Софієнко. На цій території незабаром планують звести новий реабілітаційний центр для ветеранів АТО. Відповідно до Кадастрової карти, ділянка перебуває у власності громади. Проте поруч з комунальною ділянкою знаходиться будинок одіозної дружини екс-регіонала, що самовільно захопила шматок берега, який їй не належить.

Активісти «Стоп корупції» неодноразово звертали увагу правоохоронців та районної влади на це свавілля. Раніше КП «Благоустрій» підтвердило, що ця земля належить громаді, а також видало припис стосовно того, щоб було надано доступ до водойми. На жаль, Софієнко не відреагувала на документ, тож співробітники «Благоустрою» самі демонтували паркан, який перешкоджав виходу на берег озера», – розповіли активісти «Стоп корупції».

Софієнко та члени її родини не оформлювали право власності або оренди на ділянку. За землю не сплачують податків і завдають збитків бюджету Києва.

Дозволи на розміщення об'єктів нерухомого майна не видавались.

У Дарницькому ВП ГУНП в місті Києві уже відкрили справу за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.197-1 КК України.

Земля – не єдиний апетит Софієнко, вона разом із чоловіком привласнила цілий автопарк підприємства, веде розкішний спосіб життя, полюбляє шопінг та відвідує елітні клініки за кордоном. При цьому Софієнко заборгувала державі 130 мільйонів гривень податків.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини