У Полтаві суд виправдав підприємицю, яка на смерть збила 15-річного велосипедиста

27.11.2020 09:00

Октябрський районний суд Полтави виправдав підприємицю Наталію Саєнко, яка у 2018 році збила на пішохідному переході 15-річного велосипедиста. Родичі загиблого планують оскаржити рішення суду.

sud
Фото: УП

Про це пише BBC.

Як зазначає місцеве видання "Полтавщина", серед аргументів суду було те, що велосипедист порушив правила дорожнього руху, виїхавши на пішохідний перехід. Він мав перетинати дорогу, перевозячи велосипед у руках.

Також суддя, пославшись на результати експертизи, постановив, що Саєнко не мала змоги уникнути зіткнення.

Доказ сторони потерпілих та обвинувачення про те, що Саєнко в момент аварії розмовляла телефоном, суддя визнав недопустимими, пише видання.

"В той день правила дорожнього руху я не порушувала, швидкості автомобіля я не перевищувала. Хочу сказати, якби хлопчик переводив велосипед в руках, мабуть, такого страшного горя не сталося... Уникнути ДТП я не могла, він їхав на дуже великій швидкості", - цитує "Полтавщина" слова Саєнко, коли суд надав їй останнє слово.

"Висновки експертизи свідчать, що велосипедист порушив правила дорожнього руху… Обвинувачення не надало достатніх доказів провини Наталії Саєнко", - прокоментував рішення суду адвокат жінки Богдан Глядик.

Адвокат родини потерпілих Дмитро Семеха натомість заявив, що родичі загиблого вважають несправедливим рішення суду і будуть оскаржувати цей вирок в апеляційному суді.

Апеляцію обіцяє подати і прокуратура, яка вимагала для Саєнко покарання у вигляді 8 років ув'язнення, а також задовольнити цивільний позов потерпілих до водія та стягнути з неї 19 тис. 734 грн на користь держави за витрати на проведення експертних досліджень.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у Польщі жорстоко побили українця.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини