У Полтаві протестують через корупцію у Федерації бодібілдингу України: спортсменів обкрадає керівництво

Привласнюють гроші спортсменів. У Полтаві біля Палацу дозвілля «Листопад», де сьогодні проходить Чемпіонат України з бодибілдингу та фітнесу, триває акція протесту через корупцію з боку керівництва Федерації бодибілдингу України.

Poltava FBBU
У Полтаві — протест через корупцію у ФББУ Фото: СтопКор

Функціонера Федерації бодибілдингу України Ігоря Делієва та його доньку, ексгенсека організації Ірину Делієву звинувачують у привласненні коштів спортсменів.

Ідеться про майже пів мільйона гривень.

«Міністерство молоді та спорту впродовж останніх 5 років спрямовувало кошти на розвиток бодибілдингу в Україні. А саме — на ФББУ під керівництвом Ігоря Делієва. Кошти дійсно надходили до Федерації бодибілдингу України. Але ні спортсмени, ні тренери їх не бачили, тому що вони залишалися в кишенях керівництва», — про це розповіли активісти ВГО «Стоп корупції», які проводять акцію протесту перед чемпіонатом України з бодибілдингу.

Poltava FBBU 2
Перехожим роздають листівки із фактами корупції у ФББУ Фото: СтопКор

Учасники руху поширюють серед перехожих, гостей спортивного заходу та самих спортсменів листівки з інформацією про порушення з боку керівництва ФББУ.

Poltava FBBU 1
Активісти повідомляють про факти корупції у ФББУ Фото: СтопКор

Зазначимо, що за даними представників ВГО «Стоп корупції», Делієва, яка раніше обіймала посаду генсека Федерації бодибілдингу України, за фейковими платіжними дорученнями нібито отримала понад 400 тисяч бюджетних гривень.

Та, попри відкриті кримінальні справи й судові розгляди, Делієви продовжують керувати Федерацією.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини