У Польщі розшукують 22-річного українця: юного чоловіка могли викрасти (фото)

14.01.2020 17:26

У Польщі правоохоронці розшукують зниклого 22-річного українця Ігоря Скрипника.

Як повідомляє сайт поліції Підкарпаття, останній раз молодого українця бачили 26 грудня ввечері на автозаправній станції у населеному пункті Красне (Підкарпатське воєводство).

Поліцейські визначили, що зниклий рухався на чорній "Audi A4", а автомобіль був помічений на трасі Жешув – Нисько. У свою чергу за даними польської поліції, справа про зникнення Ігоря Скрипника може виявитися набагато складніше, ніж вважалося спочатку.

Вивчені обставини вказують на те, що могло дійти до злочину. Прокуратура зазначає, що чоловік не міг з власної волі покинути місце проживання, через це розпочато кримінальне провадження за фактом викрадення людини, передає "Yavp.pl".

На сьогодні відомо, що громадянин України у день свого зникнення пересувався чорним автомобілем "Аudi A4 B5" комбі у напрямку українського кордону. Зокрема, авто зафіксували на трасі Жешув-Ярослав. Ввечері, 26 грудня, близько 20:30 його також бачили в місцевості Новошєлєц неподалік міста Нисько.

В автомобілі разом зі зниклим було ще двоє чоловіків, які доїхали до кордону з Україною та перетнули його. Сам Ігор Скрипник не виїжджав з Польщі, а його подальша доля залишається невідомою.

Усіх, хто може надати інформацію щодо місцезнаходження українця, просять звернутися до поліції: тел. 17 858 32 24 або 17 858 33 10.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X