У полоні в «Нібулоні»: що намагався приховати агрохолдинг, тримаючи журналістів у заручниках

18.09.2018 16:03

Вісім годин без їжі, води, зручностей та зв'язку. Вісім годин залякувань, погроз та відвертої агресії. Вісім годин у заручниках – такою виявилась зйомка сюжету на одному з підприємств, що входять до холдингу «Нібулон». Що ж так ретельно та завзято намагалось приховати керівництво ДП «Лідіївське» ТОВ СП «Нібулон»?

Нагадаємо, 11 вересня знімальна група «СтопКору» прибула до селища Лідіївка Миколаївської області – за інформацією, що надійшла від місцевих мешканців та інших джерел, саме тут відбулось незаконне заволодіння землею, що мала бути розпайована між селянами. Зазначимо, йдеться про тисячі гектарів!

Проте одразу ж по прибуттю до населеного пункту, за журналістами почалось стеження – і куди б вони не йшли або не їхали, за ними повсюди слідував білий автомобіль. А далі цей детектив перетворився на справжній бойовик – під час спроби взяти коментар у керівника філії пана Шейка, очільник підприємства напав на журналістку Христину Кришиху.

Після того, як на місце прибув перший наряд правоохоронців та було складено заяву про перешкоджання законній професійній діяльності журналіста, поганий бойовик перетворився на фільм жаху – автівки знімальної групи та поліцейських були оточені агресивними особами, які попри все намагались відібрати у журналістів техніку та телефони. У полон потрапила також друга група правоохоронців, яку викликали на підмогу.

Як це було – дивіться у спеціальному репортажі «СтопКору», який нашим журналісту та оператору вдалось зняти, не дивлячись на складні обставини:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X