У полоні рейдерів! В Одеський медуніверситет не пускають працівників

04.09.2018 12:56

Так звані тітушки не пускають до будівлі Одеського медичного університету працівників вишу. Молодики спортивної статури заблокували вхід до навчального закладу. Про це з місця подій повідомляють активісти «Стоп корупції».

За даними представників проекту, найманці працюють на захопників влади у виші – Костянтина Аймедова та Владлену Дубініну, так званого нового ректора та проректора Одеського національного медичного університету, яких затвердили за наказом МОЗу.

«Вони вривалися два місяці, захопили силовим шляхом ректорат, поламали двері, вікна, нападали на людей. Їм сплачували Дубініна й Аймедов за їхні агресивні дії», – стверджує колишній ректор Одеського медичного університету Валерій Запорожан.

Колишнє керівництво на чолі з паном Запорожаном у порушення законних норм просто прибрали.

Відповідно до ухвали окружного адміністративного суду Києва, Міністерству охорони здоров'я заборонено власноруч призначати виконувача обов'язків. Фактично медуніверситет залишився без керівництва.

Нагадаємо, Національний медичний університет в Одесі опинився під прицілом рейдерів два місяці тому.
Виш спочатку «трусили» постійні перевірки з МОЗу, потім будівлю навчального закладу штурмом узяли так звані тітушки під керівництвом народного депутата Сергія Мельничука.

Ректор медуніверситету Валерій Запорожан перебував на лікуванні у стаціонарі, його кабінет захопили молодики, а обов'язки ректора вишу до призначення очільника навчального закладу виконує Костянтин Аймедов.

Максим Трофименко для СтопКору

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини