У передмісті столиці забудовник шантажує мешканців ЖК відключенням тепла

12.11.2019 14:48

Столичний ЖК опинився на межі «льодовикового періоду» через монополію на тепло, зосереджену в руках місцевого депутата. До яких наслідків призвели примхи забудовника у передмісті столиці – дивіться у матеріалі Артема Поліковського.

Окраїна столиці, неподалік станція метро – в рекламі житлового комплексу «Чайка» розписані гарні умови купівлі квартири, велика територія під охороною. А насправді – постійні скарги жителів, завищені комунальні платежі та непрозоре ціноутворення тарифів.

До правозахисників «СтопКору» ще минулого року звернулися жителі цих новобудов, невдоволені роботою обслуговуючих компаній, які, до речі, належать забудовнику Олексію Кулагіну. За підтримки «Стоп корупції» мешканці чотирьох будинків створили ОСББ. Однак власнику не сподобалось зазіхання на його комунальну монополію і він вирішив просто не давати людям тепло.

«Створювати ОСББ і надавати правлінню можливість керувати будинком через статутні органи – це безпосередні права мешканців. Але пан Кулагін взагалі це право вважає своїм попри те, що люди купили квартири», – коментує член Нацради зі створення та забезпечення функціонування ОСББ при Мінрегіоні Алла Радивилівська.

Забудовник воює з ОСББ та погрожує мешканцям ЖК відключенням тепла

Через примхи забудовника чотириста сімей елітного ЖК під Києвом стали заручниками штучного льодовикового періоду. Навіть попри вже сплачені наперед комунальні послуги і чинний договір.

Як зазначає пані Радивилівська, дії управителя, який обраний в 2016 році, вочевидь, протиправні.

Задля розправи з ОСББ Кулагін навіть скликав пресконференцію, куди мешканців не запросив. Про її проведення ми дізналися з інтернету. Але питання опалення його не хвилювало. Почав свою промову з погроз та нецензурних висловів, а звів все до того, що створення ОСББ в його ЖК – погана ідея.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини