У павутинні агрорейдерів: діяльність «Росток-Холдингу» паралізовано

19.02.2019 12:06

Лише за один місяць господарювання нових управлінців керівництво «Росток-Холдинг» заявило про збитки у понад 1 мільйон гривень. На сьогоднішній день, через заблоковані рахунки, агропідприємство не може закупити мінеральні добрива на поля, адже зовсім скоро розпочнеться посівна, невідремонтованою залишається й техніка, яку навмисно понівечили загарбники підприємства.

Керівництво «Росток-Холдингу» підозрює, що усі ці дії координує відомий горілчаний магнат Яків Грібов та його поплічник, власник іншої агрофірми – пан Тарасов. Конкуренти руками силових структур роблять все можливе, аби успішна міжнародна компанія перестала існувати. На території України рейдерство компанії «Росток-Холдинг» курує… АРМА.

А тим часом АРМА рекламує себе як аналог проєвропейського антикорупційного органу. Днями у центрі столиці відбулася інтерактивна зустріч кількох антикорупційних структур країни. Захід пройшов під назвою: «Антикорупційна система: навіщо нам НАБУ, САП, АРМА, НАЗК?». Представники структур розповідали про свою надважливість у боротьбі проти корупції.

Руйнівну силу АРМА на собі відчуло одне з найбільших підприємств України, яке працює не лише на вітчизняному ринку, а й на міжнародному. Раніше це підприємство перераховувало сотні мільйонів гривень податків до державної казни щороку. Але це було вчора. Сьогодні компанія лишилася тільки на папері, адже останні події призвели до повного паралічу усього холдингу.

«Ми бачимо на сьогодні, що маючи урожаю на 40 млн доларів, підприємство паралізоване, підприємство не може сплачувати заробітну плату, підприємство не може виконувати свої зобов’язання перед контрагентами, перед банками. Створюється штучна ситуація для того, щоб виникла прострочена заборгованість, для того, щоб банківські установи пред’являли кредити до дострокового погашення, і для того, щоб звертались щодо стягнення майна підприємства», - констатує адвокат групи компаній «Росток-Холдинг» Сергій Василишин.

Деталі цинічного захоплення відомого на всю Україну агрохолдингу – у матеріалі Наталії Дігтяр:

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини