У парламенті повторно розглянуть питання щодо звільнення Клімкіна

01.07.2019 11:14

1 липня Комітет ВРУ у закордонних справах розгляне питання щодо звільнення з посади глави МЗС Павла Клімкіна та призначення на цю посаду Вадима Пристайка, кандидатуру якого раніше подав президент Володимир Зеленський. Про це повідомляє прес-служба парламенту, передає "Уніан".

Photo by Andrey Kravchenko / press service of the Cabinet / DYVYS

До порядку денного також включені питання про ситуацію в Парламентській Асамблеї Ради Європи і підготовки звернення Верховної Ради в зв’язку з відмовою Росії виконувати рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права і подальшого незаконного утримування українських політв’язнів.

Нагадаємо, після президентських виборів і перемоги Володимира Зеленського, Павло Клімкін сам подав заяву про відставку з посади міністра закордонних справ.

30 травня Зеленський вніс до ВР подання про звільнення міністра закордонних справ Клімкіна. 6 червня Верховна Рада не підтримала відставку та звільнення Клімкіна.

11 червня Зеленський повторно вніс до парламенту подання про звільнення Клімкіна з посади глави МЗС, а також підписав подання про призначення на цю посаду заступника глави Адміністрації президента Вадима Пристайка.

Читайте також: "У Зеленського заговорили про новий скандальний референдум".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини