У НСЗУ розповіли, скільки державі коштує лікування одного пацієнта з COVID-19

18.01.2021 13:48

Національна служба здоров’я України повідомила, що станом на сьогодні вони виплатили 11,4 мільярда гривень на лікування хворих з COVID-19, які були госпіталізовані. Також повідомляється, що у середньому лікування одного пацієнта коштує 45 тисяч гривень, передає РБК-Україна.

koronavirus
Ілюстрація: Reuters

Вказано, що НСЗУ загалом виплатила понад 19 млрд гривень медичним закладам та центрам екстреної медичної допомоги за надання допомоги пацієнтам з COVID-19 та з підозрою на нього.

"Протягом квітня-грудня 2020 року було госпіталізовано 253 тисяч пацієнтів з коронавірусною хворобою. З них у відділенні інтенсивної терапії перебувало майже 50 тисяч пацієнтів. Частка госпіталізованих пацієнтів, які потребували допомоги в умовах інтенсивної терапії, протягом 2020 року становила 19,6%", - інформує НСЗУ.

У грудні у порівнянні з листопадом кількість госпіталізованих з COVID-19 зменшилася на 3 тисячі. Так, у грудні госпіталізовано 60 тисяч пацієнтів. Кількість пацієнтів, які були підключені до джерел кисню у грудні, зросла на 4 тисячі у порівнянні з листопадом. Їх загальна кількість склала майже 50 тисяч. Це 69% від усіх пролікованих пацієнтів у грудні.

Зросло у грудні й число пацієнтів, які потребували підключення до апарату ШВЛ - з понад п’яти до понад шести тисяч осіб.

Сказано, що найбільше пацієнтів з коронавірусом у грудні госпіталізували у Києві - понад 6 тисяч, а також в Одеській області - 4139 осіб, Дніпропетровській - 3869 осіб, Харківській - 3617 осіб.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Кабмін прийняв рішення про зниження ціни на газ для населення.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини