У Нових Санжарах місцеві блокують в’їзди до міста (фото)

20.02.2020 14:50

Дороги з Полтави до Нових Санжар перекриті противниками прибуття українців з китайського міста Ухань. Серед населення панують панічні настрої. Національна гвардія прорвала оборону в одному місці, але люди заблокували міст через річку.

Про це повідомляє аналітик Інституту масової інформації Ірина Земляна, матір якої живе у Нових Санжарах.

За словами Земляної, її матір працює директоркою школи в сусідньому селі. О 6 ранку вона змогла виїхати з Нових Санжар, але як буде повертатися - невідомо, бо все перекрито.

"У людей паніка, вони одне одного накручують та плачуть, ширяться чутки і фейки. Президент написав, що санаторій ізольовано, але це не правда, бо він межує з житловими будинками. І це хоч якась офіційна інформація, яку люди змогли отримати через 14 годин після того, як інформація про обсервацію в Санжарах", - зазначила вона.

У медцентр МВС "Нові Санжари" мають доправити евакуйованих з Китаю людей, які сьогодні прибули до України. Впродовж 14 днів люди перебуватимуть у санаторії на обсервації із забезпеченням суворого режиму санітарно-епідеміологічного контролю і безпеки.  Місцеві мешканці злякались сусідства з карантином та перекрили трасу М-22 Полтава-Олександрія на знак протесту.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини