У Німеччині виступають проти будівництва газопроводу “Північний потік-2”

06.02.2021 10:03

Канцлер Німеччини Ангела Меркель піде у відставку вже в 2021 році, а до цього їй вигідно не приймати рішення щодо російського газопроводу "Північний потік-2". Однак, новий консервативний уряд може визнати його будівництво безглуздим. Про це пише видання "Bloomberg", передає "РБК-Україна".

Merkel
Фото: РБК

Зараз Меркель, як пише видання, має вплив і на США, які виступають категорично проти проекту, і на Росію.

"І вона знає, що в якийсь підходящий момент новий консервативно-зелений уряд може оголосити очевидне: цей трубопровід ніколи не повинен був будуватися і ніколи не буде містити нічого, крім повітря", - пише "Bloomberg".

Третина лівоцентристських партій Німеччини вимагають зупинки "Північного потоку-2". Серед християнських демократів також є політики, які поділяють таку точку зору.

Меркель, як йдеться в статті, знає, що "Північний потік-2" триватиме тільки до федеральних виборів у вересні.

Нагадаємо, уряд Німеччини розглядає можливість створення механізму припинення роботи газопроводу "Північний потік-2". Це буде можливо в разі погроз Росії скоротити поставки газу через Україну.

Зазначимо, у Державному департаменті США заявили про намір ввести санкції проти всіх учасників проекту "Північний потік-2" після його будівництва або сертифікації.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Ніколенко прокоментував російську критику українських санкцій проти Нікарагуа.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини