У Німеччині одна з політичних сил обіцяє зупинити “Північний потік-2” після виборів

19.03.2021 17:59

"Зелені" Німеччини закріпили у своїй передвиборчій програмі плани скасувати спірний трубопровід "Північний потік-2", створюючи перешкоду для потенційного союзу з консерваторами. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Reuters", передає "Курс України".

Pivnichnyi potok
Фото: UA.NEWS

Консерватори канцлера Ангели Меркель, які підтримують трубопровід "Північний потік 2", проти якого виступають Сполучені Штати, лідирують в опитуваннях перед вересневими виборами і, як вважають, швидше за все прагнуть до коаліції з "Зеленими", які, як прогнозують, будуть іншими.

Як і Сполучені Штати, які ввели санкції проти деяких суб'єктів, що беруть участь в проєктах, керованих "Газпромом", "Зелені" заявляють, що він закріплює неправильну реакцію на анексію Росією Криму та озброєння сепаратистів на сході України.

"Проєкт газопроводу "Північний потік-2" - не тільки політичний проект через його кліматичні і енергетичні наслідки, він також завдає шкоди на геополітичному рівні - особливо з огляду на ситуацію в Україні - і тому його слід припинити", - йдеться в програмі, яка додає, що Росія все більше стає "авторитарною державою".

Нагадаємо, 18 березня Держдеп США нагадав про можливість застосування санкцій проти компаній, які беруть участь в завершенні будівництва російського газопроводу "Північний потік-2".

Будівництво російського газопроводу знаходиться на фінальному етапі, але з новими санкціями США з'явилися шанси на те, що проєкт так і не буде завершено, незважаючи на те, що в Німеччині не хочуть відмовлятися від нього.

Принаймні 18 європейських компаній припинили свою участь в проєктах "Північний потік-2" або знаходяться в процесі виходу з нього через загрозу санкцій США.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Україна посіла 110-е місце у світовому рейтингу щастя.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини