У Німеччині поставили жорстку умову Зеленському, у нього всього три тижні – подробиці

У Німеччині заявили, що в умовах збройного протистояння з Росією Україна не може дозволити собі недосвідчене керівництво, оскільки Кремль не забуде цим скористатися.

Таку заяву за підсумками першого туру виборів президента України, в якому лідирує Володимир Зеленський, зробив заступник керівника фракції Християнсько-демократичного союзу і Християнсько-соціального союзу в Бундестазі Йоганн Вадефул.

Він зазначив, що Зеленському, як фавориту виборчих перегонів, наразі потрібно чітко визначитися зі своєю подальшою стратегією. Зокрема, як саме Володимир Зеленський буде реалізовувати задекларовану мету позбавлення України від олігархів. Тим більше, якщо врахувати той факт, що його кампанію підтримав Ігор Коломойський.

Зеленський також повинен представити свою команду, і в час, що залишився до другого туру виборів, продемонструвати, на чому буде будуватися його президентська програма.

За словами Вадефула, Україна сьогодні повинна бути вкрай обережною і зробити все, щоб не допустити помилку. Помилку, яка в умовах протистояння з Росією може обернутися дуже важкими наслідками.

"Така ситуація буде тільки на користь Росії та мотивуватиме її загострити руйнівну політику щодо України", – заявив німецький депутат.

Зі свого боку екс-посол США в Україні також висловив стурбованість "зв'язком" Зеленського з олігархом. І якщо шоумен виграє другий тур, то повинен зробити серйозний вибір.

"Це не означає що його (Зеленського, – ред.) контролює Коломойський. Але якщо Зеленський виграє в другому турі, то повинен тримати Коломойського на відстані або ж заплатити політичну ціну", – заявив Джон Гербст.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини