У НАЗК перевіряють декларацію забудовника ЖК “Чайка” Олексія Кулагіна

19.12.2018 12:58

14 грудня Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) на засіданні прийняло рішення про початок повної перевірки декларацій про доходи за 2016 та 2017 роки забудовника ЖК "Чайка" Олексія Кулагіна, а водночас і депутата Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області. Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті НАЗК.

Зазвичай такі перевірки проводяться у зв’язку зі зверненнями чи скаргами від фізичних чи юридичних осіб або державних органів влади із наведеними фактами щодо можливого подання декларантом неправдивих відомостей та відповідно до статті 50 ЗУ "Про запобігання корупції".

Олексій Кулагін – директор девелоперської компанії "ОМОКС", яка займалась будівництвом ЖК "Чайка" у селі Петропавлівська Борщагівка. Також він та його дружина Оксана Кулагіна були обрані депутатами Петропавлівсько-Борщагівської сільської ради.

До того ж відомо, що Кулагін певний час обіймав посаду голови постійної комісії сільської ради з питань будівництва, а його дружина – посаду голови комісії з питань освіти.

За словами сільського голови Петропавлівської Борщагівки Олексія Кадебського, за час свого депутатства Кулагіни пропустили третину засідань, зокрема й сесію сільської ради 13 грудня, на якій відбувались обговорення бюджету села.

Згідно з декларацією Олексія Кулагіна за 2016 рік, забудовник та його дружина мають по кілька об’єктів нерухомості, близько 30 земельних ділянок, кілька елітних автівок, колекцію надкоштовних годинників, колекцію виробів з хутра, ювелірні вироби, мільйонні рахунки у банках, а також чималі суми готівки. Зокрема, Оксана Кулагіна декларує 1 000 000 доларів готівки.

Також Олексій Кулагін декларує корпоративні права майже 20-ти різних компаній і ще 20 офіційно належать подружжю депутатів Кулагіних.

Серед них і керівні компанії "Зараз1-Зараз10", які займаються обслуговуванням мешканців ЖК "Чайка".

Попри звання "Людина року-2011", Олексій Кулагін є фігурантом багатьох кримінальних проваджень та судових спорів. Зокрема, Києво-Святошинська РДА судиться з ним через нецільове використання землі. А сільська рада намагалась через суд змусити забудовника сплатити пайові внески до місцевого бюджету, які він і досі не вніс.

Також він є членом правління Конфедерації Будівельників України й кілька років поспіль отримує престижні премії у будівельній галузі.

"СтопКор" стежитиме за результатами перевірки НАЗК й інформуватиме читачів про подальший розвиток подій.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини