У НАТО заявили, що ЄС без США не зможе захистити Європу 

24.11.2020 10:14

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Європейський союз без військової допомоги Сполучених Штатів Америки не зможе захистити Європу від потенційних небезпек. 

nato
Ілюстрація: Європейська правда

Про це пише Українська правда.

"Факт – ЄС не може захистити Європу. Гарантії США щодо безпеки, ядерного стримування і через присутність американських військ абсолютно необхідні для захисту Європи", - сказав секретар НАТО.

За словами Столтенберга, після виходу Британії з Євросоюзу близько 80% витрат на оборону країн Альянсу ляжуть на плечі країн, які не входять до ЄС. А з огляду на це "будь-яка спроба послабити зв'язку між Північною Америкою і Європою послабить НАТО і розділить Європу".

Він також додав, що при новій адміністрації США потрібна "тверда і зрозуміла позиція НАТО" щодо Росії. За словами Столтенберга, у Кремлі повинні розуміти, що "не зможуть перемогти, якщо підуть на конфронтацію".

Він також висловив упевненість, що і при новому президенті Джо Байдені США продовжать тиснути на ЄС, щоб країни цього об'єднання підвищили, нарешті, витрати на оборону відповідно до загроз.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у Міноборони Росії заявили, що вигнали американський есмінець у Японське море.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X