У Національному контингенті проведуть ротацію авіаційної техніки

16.08.2020 13:56

У вересні цього року, відповідно до досягнутих домовленостей між Україною та Секретаріатом ООН, запланована ротація двох транспортних вертольотів Мі-8 та заміна чотирьох бойових вертольотів Мі-24 на чотири транспортно-бойові вертольоти Мі-8.

Gelikopter
Фото: armyinform

Про це повідомляє ресурс "АрміяInform", передає "Інформаційний спротив".

За словами старшого офіцеру Центру національних контингентів та національного персоналу Командування об'єднаних сил Збройних Сил України, шість вертольотів вже готові до заміни та знаходяться у готовності до переміщення.

В той же час, за словами представника 18 окремого вертолітного загону, в Демократичній Республіці Конго особовий склад національного контингенту завершує підготовку вертольотів Мі-8 та Мі-24 до переміщення в Республіку Уганда.

Найближчим часом зазначені вертольоти здійснять переліт протяжністю майже 450 км з міжнародного аеропорту Гома в ДР Конго до міжнародного аеропорту Ентеббе, Республіка Уганда.

В подальшому вони будуть перевезені літаком ООН Ан-124-100 «Руслан» в Україну.

18-ий окремий вертолітний загін з 2012 року виконує завдання у складі Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго. Основні завдання національного контингенту: транспортні перевезення, вогнева підтримки наземних сил, повітряне супроводження військ сил. Місії стримування (демонстрація сили), розвідки та спостереження, пошуково-рятувальні операції.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини