У МЗС України зробили заяву про затримання двох українців у Мінську

Українські волонтери - Костянтин Реуцький і Євген Васильєв - були затримані у Мінську приблизно о 17:00. Наразі МЗС України не знає, де перебувають українці. Зовнішньополітичне відомство встановлює їх місцезнаходження.

MZS Ukraine
Фото: 24

Про це заявили у пресслужбі українського МЗС, передає "Главред".

Як стверджують дипломати, посольство України у Білорусі встановлює можливе місцезнаходження Реуцького та Васильєва. Додаткову інформацію обіцяють оприлюднити пізніше.

"12 серпня орієнтовно о 17:00 у Мінську затримано двох громадян України - Костянтина Реуцького і Євгена Васильєва. Посольство України у Білорусі вживає заходів щодо встановлення місця і умов тримання затриманих українців. Детальна інформація буде надана додатково", - підкреслюється у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що волонтерів організації "Схід SOS" Костянтина Рєуцького і Євгена Васильєва затримали під час подій, пов'язаних з масовими протестами у Білорусі. Не виключено, що причиною затримання стала їх зйомка подій, за яких силовики заарештовували одного з учасників протесту. Зараз українці не виходять на зв'язок.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини