У МЗС України засудили викрадення окупантами РФ громадянина Грузії

15.07.2020 19:59

МЗС України рішуче засуджує дії окупантів РФ щодо поранення й незаконного затримання на лінії окупації з Цхінвальським регіоном/Південною Осетією в районі села Квемо Чала громадянина Грузії Зази Гахеладзе.

MZS Ukraine
Фото: 24

Про це йдеться у заяві МЗС України, передає "Укрінформ".

"Такі провокаційні дії російського окупаційного режиму є зухвалим порушенням Російською Федерацією Угоди про припинення вогню від 12 серпня 2008 року та спрямовані на дестабілізацію безпекової ситуації в регіоні. Росія, реалізуючи практику затримань, викрадень, тортур та вбивств, продовжує системно та безпрецедентно порушувати норми міжнародного гуманітарного права", - наголошується у заяві.

Зазначається, що Україна незмінно підтверджує суверенітет і територіальну цілісність Грузії в її міжнародно визнаних кордонах та вимагає від Російської Федерації негайно припинити дестабілізаційні дії проти мирного грузинського населення, надати безперешкодний доступ до окупованих територій Грузії міжнародним правозахисним і моніторинговим організаціям, а також звільнити та повернути затриманого й пораненого громадянина Грузії.

Як повідомлялося, у муніципалітеті Каспі, поблизу лінії розмежування з окупованою Південною Осетією, російські військові поранили та викрали громадянина Грузії.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X