У МЗС розповіли, які питання обговорять під час візиту держсекретаря США в Україну

02.05.2021 15:59

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів, що під час офіційного візиту державного секретаря США Ентоні Блінкена до Києва партнери обговорять питання безпеки та допомоги Україні. Також будуть обговорювати питання допомоги США в реформах. Про це Дмитро Кулеба розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода", передає "UA.NEWS".

entoni blinken
Фото: Reuters

"Перш за все, безумовно, будемо говорити про безпеку. Будемо говорити про ту допомогу, яку можуть надати США в реформах. Безумовно, будемо говорити про економіку. Але я сказав би, що зараз у нас є кілька важливих тем, особливо в енергетичній сфері, які будуть в центрі уваги", – сказав глава МЗС.

Останнім часом було налагоджено багато контактів України і США на різних рівнях, зазначив Дмитро Кулеба.

"Зазначу, що у нас було дуже багато розмов в принципі. Я не пам’ятаю, щоб в історії України за такий короткий час відбулося так багато контактів з США на всіх рівнях. І президент, і міністр оборони, і мої контакти, і керівник офісу президента. Тобто ґрунт дуже добре підготовлений. У разі, якщо візит відбудеться, ми будемо мати предметну розмову з державним секретарем", – пояснив Кулеба.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Донбасі бойовики знову відкривали вогонь, є поранений.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини