У МЗС розповіли про імовірну передачу з Польщі частини закупленої вакцини від COVID-19

30.12.2020 15:43

Заступник глави Міністерства закордонних справ України Євген Єнін заявив, що Польща може передати Україні 1,5 млн доз вакцини від коронавірусу. Про це він сказав в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", передає "Європейська правда".

Liky vid COVID-19
Фото: Факти

"Польська сторона в черговий раз продемонструвала своє дружнє ставлення до української сторони, запропонувавши нам певну кількість вакцини. Йдеться десь про півтора мільйона доз вакцин, які польська сторона могла б передати українській після отримання відповідної кількості вакцин самою Польщею. Крім того, ми ведемо переговори в рамках відповідних міжнародних механізмів щодо забезпечення масової вакцинації і розраховуємо на отримання близько 8 млн вакцин", - сказав Єнін.

За словами заступника міністра, ще з середини літа цього року МЗС і закордонні дипломатичні установи активно працюють в країнах-потенційних виробниках вакцин з метою встановлення прямих контактів не тільки з урядами зазначених держав, але і з власниками компаній, які розробляли на той момент і зараз вже розробили вакцини.

Він підкреслив, що географія переговорів не обмежується Європою або Америкою, і МЗС так само активно працює і на азіатському напрямку.

"Ми розраховуємо, що реальна масштабна вакцинація могла б початися в Україні до кінця першого півріччя наступного року", - припустив Єнін.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, нардепка розповіла, скільки українців отримають безкоштовну вакцину від COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини