У МЗС прокоментували оголошення Марківа у міжнародний розшук

23.12.2020 17:25

МЗС України вважає постанову Слідчого комітету Росії щодо висунення "обвинувачення" військовослужбовцю Нацгвардії Віталію Марківу та оголошення його у міжнародний розшук нікчемною. Про це йдеться в коментарі речника Міністерства закордонних справ України Олега Ніколенко, що є у розпорядженні "УНН".

Markiv
Фото: Українська правда

"Вважаємо, що постанова Слідчого комітету РФ щодо висунення "обвинувачення" військовослужбовцю Національної гвардії України Віталію Марківу у вбивстві та оголошення його у міжнародний розшук є нікчемною. Слідчий комітет Росії вкотре вдається до підміни правоохоронних функцій виконанням політичних замовлень. Це стосується і питання використання Інтерполу для політично вмотивованих переслідувань", — наголосив представник МЗС.

У відомстві підкреслюють, що Міністерство закордонних справ у повній мірі виконає свої функції і забезпечить захист прав та інтересів громадян України.

Нагадаємо, СК Російської Федерації звинуватив і оголосив в розшук військовослужбовця Національної гвардії України Віталія Марківа.

Басманний суд Москви заочно "заарештував" Віталія Марківа. У суді не уточнили інших подробиць, проте джерело російського агентства "ТАСС" в правоохоронних органах підкреслив, що мова йде саме про військовослужбовця Національної гвардії України Віталія Марківа, виправданого 3 листопада цього року Апеляційним судом Мілана.

Глава МВС України Арсен Аваков сьогодні заявив, що Національне центральне бюро Інтерполу в Україні направило до Генерального секретаріату Інтерполу інформацію про можливу провокацію з боку РФ щодо оголошення в розшук військовослужбовця Національної гвардії України Віталія Марківа.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, до України повернули військовика з полону бойовиків.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини