У МЗС Білорусі пояснили рішення ввести ліцензування на українські товари

29.05.2021 12:22

У Білорусі переконують, що вирішили ввести ліцензування на українські товари не через реакцію країни на арешт опозиційного журналіста Романа Протасевича. Перший заступник міністра закордонних справ РБ Олександр Гур'янов заявив, що це стало відповіддю на обмеження щодо білоруської продукції. Про це інформує "Радіо Свобода", передає "ZN.UA".

Bilorus
Фото: zn.ua

"Ми готові повністю скасувати всі наші рішення, ми готові повернути в повному обсязі режим вільної торгівлі, але тільки тоді, коли Україна перегляне ті заходи, які були ухвалені щодо продукції білоруської сторони та де-факто були спрямовані на те, щоб просто обмежити конкуренцію з боку білоруських виробників", — сказав Гур'янов.

Він переконує, що рішення про ліцензування не стало наслідком реакції України щодо ситуації з Романом Протасевичем та Софією Сапегою.

Нагадаємо, що Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), на засіданні 26 травня обмежила пропускну здатність для імпорту електроенергії в Україні з боку Росії і Білорусі до нулевого рівня терміном до 1 жовтня 2021 року.

Підконтрольне невизнаному президенту Аляксандру Лукашенку міністерство енергетики Білорусі запевнило, що націлене на конструктивну взаємодію і, якщо це буде потрібно, готове організувати постачання електроенергії в Україні після того, як Київ заборонив імпорт електроенергії з цієї країни.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, з України хотіли вивезти скіфські золоті прикраси.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини