У Миколаївській області брати-бізнесмени намагаються відібрати завод у законних власників

10.09.2020 09:30

Рейдерська атака чи інвентаризація? 24 серпня у Братську була скоєна спроба захоплення місцевого маслопресового заводу. Працівників охоронної фірми «Ярд» найняв колишній директор підприємства Анатолій Доценко. Чому тридцять озброєних молодиків запевняли, що захищають майно, а насправді трощили усе навкруги і грабували? Розбирався Денис Гойко.

Брати Доценки володіли Братським маслопресовим заводом з 2013 року. За цей час провернули декілька багатомільйонних схем, заборгували заробітну плату працівникам та зрештою довели завод до банкрутства.

ТОВ «НЕСТ», якому належав майновий комплекс, заборгувало державі понад 26 мільйонів гривень, і наприкінці 2017 року його визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну справу.

Bratske3
ТОВ "НЕСТ" визнано банкрутом Фото: скріншот

Тобто, згідно з законодавством, ТОВ «НЕСТ» та брати Доценки з моменту визнання банкрутства припиняють повноваження власника та не можуть проводити будь-яку діяльність, пов’язану з цим заводом.

Далі завод перейшов в управління Національного агентства «АРМА», яке, своєю чергою, передало його в управління ТОВ «Інтер. Оіл». За рік менеджменту ТОВ «Інтер. Оіл» завод відновили та підготували до роботи.

«Рік тому, коли ми заходили, тут все було порожнім. Не було ані шаф управління, ані дротів, ані освітлення – все було демонтовано», – згадує директор ТОВ «Інтер. Оіл» В’ячеслав Барботько.

А про те, що обладнання купили нове – свідчать дати виготовлення: 2017, 2018 роки. Тобто виготовлені ці верстати вже після того, як була відкрита справа про банкрутство, і належати це братам Доценкам аж ніяк не може. То яке саме майно намагалися охороняти брати Доценки і яку інвентаризацію збиралися проводити – залишається загадкою.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини