У МВС розповіли про кількість хворих на коронавірус співробітників

04.05.2020 19:30

Серед співробітників Нацполіції на сьогодні лабораторно підтверджено 142 випадки Covid-19.

Про це повідомляється на сайті Міністерства внутрішніх справ України, передає "Інтерфакс-Україна".

Водночас у Державній прикордонній службі підтверджено 17 хворих, у Національній гвардії - 19, у Державній службі з надзвичайних ситуацій - троє, у Державній міграційній службі - один. Крім цього, серед співробітників Міністерства внутрішніх справ є 59 випадків захворювання.

У відомстві повідомляють, що мають півторамісячний запас засобів індивідуального захисту та дезінфекції для протидії коронавірусній інфекції.

Для захисту 350-тисячного колективу МВС у КНР оперативно було закуплено в березні-квітні 1,5 млн шт. респіраторів, понад 260 тис. шт. костюмів біологічного захисту, 100 тис. 650 експрес-тестів, 1 тис. термометрів, понад 200 тис. пар одноразових рукавичок. Частина цього вантажу - 80 тис. респіраторів і 8 тис. костюмів - була передана Міністерству охорони здоров'я для забезпечення першочергових потреб закладів охорони здоров'я у всій Україні.

Центральна поліклініка МВС у квітні також закупила респіратори високого класу захисту моделі 3М 6800М, які призначені для роботи медиків системи МВС із хворими на особливо небезпечні інфекційні хвороби, а також для роботи співробітників слідчо-оперативних груп під час огляду тіл загиблих і контактів із особами, у яких лабораторно підтверджено коронавірус.

"Наразі, коли МВС вже має півторамісячний запас матеріальних ресурсів, необхідних для протистояння епідемії коронавірусу, міністерство ухвалило рішення про закупівлю засобів індивідуального захисту та дезінфекції виключно в українських товаровиробників", - йдеться в повідомленні.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини