У МВС розповіли про перебіг справи 2 травня в Одесі

02.05.2019 12:58

У справі щодо подій в Одесі 2 травня 2014 року до суду було скеровано три обвинувальні акти, а ще одній особі винесено вирок
Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, передає прес-служба МВС у Facebook. Пише espreso.tv.

"В кримінальному провадженні щодо трагічних подій в Одесі 2 травня 2014 року щодо однієї особи, яка визнала вину у вчиненому злочині (створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їх діяльності) винесено обвинувальний вирок. До суду направлено обвинувальні акти щодо 3 осіб", – сказав Яровий.

За його словами, з 2017 року у вказаному кримінальному провадженні допитано у якості свідків 1109 осіб, проведено додаткові допити 13 потерпілих.

"Опрацьовано понад 1500 відео файлів, наданих ТРК та свідками, загальним об’ємом понад 2 Тб. За результатом, складено 222 протоколи огляду фото та відео матеріалів", – зазначив Яровий.

Наразі у вказаному кримінальному провадженні триває досудове розслідування, продовжуються огляди і систематизація відео файлів, встановлення свідків і очевидців та їх допити.

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі сталися сутички між сепаратистами і проукраїнськими активістами. У розташованому на Куликовому полі Будинку профспілок, де перебувало багато людей, почалася пожежа, під час якої також загинули люди. Всього того дня загинули 48 осіб.

Консультативна група Ради Європи також прийшла до висновку про наявність доказів співучасті співробітників міліції у масових заворушеннях, що відбулися в Одесі 2 травня 2014.
Крім того, міжнародна дорадча група у презентованому сьогодні звіті розкритикувала хід розслідування пожежі в Будинку профспілок в Одесі.

Читайте також: "Володимир Зеленський “довго думав” і зробив заяву щодо шоу з його участю на каналі НТВ".

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини