У Москві назвали кількість виданих на Донбасі російських паспортів

02.05.2021 16:48

Майже 530 тис. жителів так званих Донецької і Луганської народних республік за два роки отримали російське громадянство. Йдеться про набуття російських паспортів у спрощеному порядку, заявили 2 травня у пресцентрі Міністерства внутрішніх справ РФ, передає "Ракурс".

Passport RF
Фото: poltava.to

Паспорти українським громадянам на окупованих територіях двох областей почали видавати з квітня 2019 року. 24 квітня Володимир Путін видав відповідний указ і відтоді громадянство РФ отримали понад 527 тис. осіб, які постійно проживають на територіях так званих окремих районів Донецької та Луганської областей, які тимчасово окуповані російськими терористичними військами.

В МВС РФ додали, що "робота щодо прийому громадян ЛНР і ДНР в громадянство Росії триває".

В указі Путін в квітні 2019 року дозволив мешканцям фейкових "республік" стати росіянами в спрощеному порядку. Такий порядок передбачає скасування вимоги щодо проживання на території РФ з дня отримання посвідки на проживання упродовж п’яти років безперервно. Крім того, жителів Донбасу звільнили від сплати мита при оформленні громадянства Росії.

Під час весняної кризи у стосунках РФ з одного боку та Києва і його союзників з іншого росіяни заявляли, що захищатимуть на Донбасі свої інтереси та громадян.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, на Донбасі бойовики знову відкривали вогонь, є поранений.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини