У Міноборони заявили, що Росія може повторити “грузинський сценарій” вторгнення в Україну 

14.04.2021 09:46

Міністр оборони України Андрій Таран заявив, що Росія здатна повторити “грузинський сценарій” 2008 року в Україні. За його словами, росіяни можуть влаштувати провокації для того, щоб вторгнутися в країну, передає РБК-Україна.

Taran
Андрій Таран Фото: з відкритих джерел

Таку думку міністр оборони висловив у розмові з французьким послом Етьєном де Понсеном. Таран повідомив послу, що уперше з часів розпаду СРСР зафіксовано розгортання поблизу кордону України передових командних пунктів та розгалуженої системи управління військами Росії.

"Ми не можемо дозволити собі недооцінювати ситуацію і цілком свідомі, що Росія здатна планувати для України повторення грузинського сценарію 2008-го року. Для цього можуть бути використані провокації для звинувачення Збройних сил України у нападі на мирне населення, тим більше, що вже понад 400-м тисячам осіб на окупованих територіях видано російські паспорти", - сказав він.

Таран закликав надати Україні План дій шодо вступу в НАТО, щоб привести до тями російське керівництво та не допустити ескалації агресії проти України.

Напередодні представник Кремля Дмитро Козак заявив, що Росія готова "стати на захист населення Донбасу" у разі потреби. Мова йде про мешканців окупованих територій, які отримали російські паспорти.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, в Україні за добу зафіксовано понад 14 500 нових випадків COVID-19.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини