У Мінфіні вважають, що метро на Троєщину можна запустити до 2024 року

21.03.2021 14:43

До 2024 року в Києві є можливість запустити першу ділянку метро в мікрорайон Троєщина. Про це у програмі "Неофициальный разговор" на російськомовному телеканалі "Дом" повідомив заступник міністра фінансів Олександр Кава, інформує "Depo.ua".

Kyiv metro
Фото: 112.ua

"Раніше головною перешкодою для будівництва моста на Троєщину була відсутність Подільсько-Воскресенського мостового переходу. Зараз будівництво основної частини мосту вже майже закінчено. Тепер міська влада має можливість починати будувати лівобережні та правобережні підходи цього мосту", – сказав Кава.

Він зазначив, що в конструкції мосту вже побудовані три станції метро: станція "Суднобудівна" на Рибальському півострові, станція "Труханів острів" на однойменному острові і станція "Затока Десенка".

Перша пускова ділянка передбачає ще одну станцію на лівому березі (станцію "Райдужна") і ще дві станції на правому березі: станція "Подільська" з пересадкою на чинну станцію імені Тарас Шевченка; станцію "Глибочицька" або за другим варіантом "Татарська" з пересадкою на станцію метро "Лук'янівська".

Кава підкреслив, що як заступник міністра фінансів готовий допомогти київській владі залучити фінансування Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

"Ми вже попередньо вели переговори з заступниками Віталія Кличка. Якщо міська влада спрацює, Мінфін їй допоможе в цьому. Думаю, що до 2024 року є всі шанси запустити першу пускову ділянку... Зараз це не фантастика, якщо міська влада дійсно буде докладати зусиль", – резюмував заступник міністра фінансів.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, з квітня в Україні перестануть контролювати тарифи на газ.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини