У Мінекономіки відреагували на порушення «Епіцентром» правил карантину: відповідь розмита

14.05.2020 16:18

Постанова Кабміну про карантин не передбачала заборону на продаж засобів гігієни, зв’язку та телекомунікацій, захисту. Такою була офіційна відповідь Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства на запит юристів «Стоп корупції» щодо роботи мережі магазинів «Епіцентр» під час карантину.

Фото: СтопКор

У відповіді також зазначається, що «суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівлю іншими групами товарів, мають можливість застосовувати адресну доставку замовлень споживачів через телекомунікаційний зв’язок, мережу інтернет за умови забезпечення персоналу та відвідувачів засобами індивідуального захисту».

Текст листа з Мінекономіки Фото: СтопКор
Фото: СтопКор

Примітно, що ще до пом’якшення карантину правоохоронці та активісти фіксували значну кількість порушень саме в мережі магазинів «Епіцентр» в усій країні.

За словами голови правління ГО «Стоп корупції» Ігоря Бондарчука, в Мінекономіки таким чином намагаються покривати співвласника мережі, нардепа та впливову людину Олександра Герегу.

«З боку це виглядає так, ніби в Міністерстві умисно приховують масштаби зловживань «Епіцентру» під час карантину. Можливо, це пов’язано напряму із впливовістю родини Герег у провладних колах та високим лобіюванням своїх бізнес-інтересів», — наголосив він.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини