У “МЕТРО” розповіли, що насправді думають про Крим

12.08.2019 15:55

Служба безпеки компанії "METRO Cash & Carry" проводить внутрішнє розслідування у зв'язку з картою України, на якій відсутній Крим. Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на пресцентр "МЕТРО". 

11 серпня в одному з ТЦ мережі "МЕТРО" покупець знайшов шкільний щоденник із картою України на обкладинці. Карта виявилася неповною – території анексованого Криму на ній не зобразили.

За офіційною позицією компанії, цей щоденник не є їхнім товаром, його підкинула невідома особа. Такого висновку дійшли у результаті внутрішнього розслідування, яке наразі триває.

Також у компанії додали, що всі щоденники з помилковою картою України були вилучені з продажу ще місяць тому на прохання компанії-виробника, яка самостійно виявила помилку, посилаючись на порушення процедури перевірки дизайну.

"Згідно з офіційною інформацією компанії "Папірус", що є виробником та постачальником цього товару, з моменту виявлення цих щоденників, а саме близько місяця тому, їхнє виготовлення припинено, поставок у жоден ТЦ "METRO" не відбувалося", –  пояснили у пресцентрі "МЕТРО".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини