У Мережі з’явилось відео закритого VIP-селища в межах столиці

23.03.2020 14:34

Це містечко недарма називають українським Беверлі-Гіллз: тут живуть обрані, столична еліта. По той бік річки – заповідник «Жуків острів», неподалік – село найбагатших українців Конча-Заспа, а до центру Києва можна домчати машиною за 15 хвилин. Як столичні багатії зуміли оселитись на березі річки Коник? Розслідувала Наталія Дігтяр.

Історія створення котеджного містечка у такому козирному місці не менш цікава, ніж мешканці будинків преміум-класу.

У 2003 році ділянку площею майже 12 гектарів передали в оренду на 25 років обслуговуючому кооперативу під назвою «Колектив індивідуальних забудовників Коник».

Ще за чотири роки половину цієї землі рішенням міськради віддали у приватну власність. Дивимось уважно список, який потрапив до редакції «СтопКору».

Витяг з рішення міської ради

У цьому списку нас цікавлять ці дві людини з прізвищем Самусєв. Це – син і дружина відомого бізнесмена Сергія Самусєва. За нашими даними, саме він – фактичний власник цієї території.

Якщо подивитись уважно на мапу, то видно: територія вздовж річки Коник і майже гектар піщаного кар'єру – вже самозахоплення. Але доступ туди обмежили парканом. А поки наші журналісти знімали сюжет – захопили ділянку і перед ним.

Представники «СтопКору» намагалися зв’язатися з президентом

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини