У мережі розгорівся скандал між блогеркою та нардепом Тищенком (фото, відео)

22.04.2020 09:07

Волонтер та блогер Лілія Багірова, яка допомагає постраждалим від лісових пожеж в Житомирській області, звинуватила народного депутата від фракції "Слуга народу" Миколу Тищенка в погрозах та тиску на неї. Той назвав заяви провокацією. До конфлікту підключилась і дружина нардепа Алла Барановська.

У мережі розгорівся скандал між блогеркою та нардепом Тищенко Ілюстрація: СтопКор

Багірова розповіла у відеозверненні про свою зустріч із Миколою Тищенком, де він нібито захотів пропіаритись, а вона викрила його в бездіяльності й порожніх обіцянках допомогти області впоратися з наслідком пожеж, тоді як реальних дій не відбувалось. Про це волонтерка заявила на своїй сторінці в Instagram.

За її словами, на сьогодні влада не зробила нічого, пожежу ніхто не гасив, тоді як люди почувають себе, як погорільці, а в Житомирській області вигоріли цілі села.

"Туди приїхали дві пожежні машини без води! Люди самотужки гасили все. Я бачила їхні обпалені обличчя та руки. Тищенко ж мені заявив, що все під контролем і що на боротьбу з наслідками вже виділяють 25 мільйонів", - розповіла вона.

Як стверджує волонтер, приїхавши на зустріч, нардеп Тищенко почав доводити Багіровій, що вона - "провокатор і найманець Москви, яка порочить чесну українську владу".

View this post on Instagram

Я сделала запись экрана со своих сториз. Я до сих пор в шоке после этой «встречи». У меня до сих пор нет слов. Я полностью отвечаю за свои слова и даю клятву, что все, что я сказала в этом видео слово в слово правда. Тем временем Николай удаляет комментарии моих подписчиков и блокирует их. И сейчас вовсе ограничил комментарии на своей странице. Достойный поступок взрослого мужчины - политика. Самое грустное, что он поехал со мной снимать видео, чтоб в очередной раз сделать себя хорошим, но не ожидал, что я буду открывать рот. Он хотел, чтоб я сказала какой он молодец, что отреагировал. Но я сказала, что реагировать надо было, когда был пожар, а не тогда, когда все выгорело и сейчас на этом пиариться! Надо не видео снимать и врать, что «все под контролем», а обеспечивать людей необходимым!!! Почему вся Украина с себя снимает и отдаёт, а не государство? Говорит, они выделили 25млн на ликвидацию последствий! Вот интересно посмотреть, где они и куда каждая копейка пойдёт?

A post shared by Liliya Bagirova (@liliya_bagirova) on

"Я повністю відповідаю за свої слова і даю клятву, що все, що я сказала у цьому відео слово в слово правда. Тим часом Микола видаляє коментарі моїх підписників і блокує їх", - пише Багірова.

Вона також наголосила, що діалог на відео знімали помічники Тищенка і якщо вони опублікують відео, то там можна побачити "всю правду".

До конфлікту підключилась і дружина Тищенка Алла Барановська, яка заявила, що на неї та її дитину почались сипатись погрози від прихильників блогерши.

Дружина нардепа Алла заявила, що їй погрожують і що йти в політику в Україні - небезпечно Фото: скріншот

Сам Тищенко у тому ж Instagram назвав усе провокацією та "інформаційною війною".

"Увесь цей скандал явно організований, детально продуманий та проплачений", - написав він.

Пост Тищенка Фото: скріншот

Як повідомляв "СтопКор" раніше, «Укрсоцбанк» судиться з депутатом Миколою Тищенком за 11 мільйонів гривень, які останній не квапиться повертати. Як вийшло, що нардеп завинив банківським установам мільйони гривень - розповів журналіст Артем Поліковський.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини