У Мережі посміялися над Путіним, який прийшов на зустріч з Назарбаєвим в черевиках Медведєва – кадри

01.03.2017 12:06

Від допитливих інтернет-користувачів не сховається ні найменша подробиця з особистого життя "найввічливішого" президента і його кишенькового прем'єр-міністра.

27 лютого президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв приймав у своїй резиденції президента Російської Федерації Володимира Путіна. При цьому Путін був взутий в туфлі, вигляд яких здався інтернет-користувачам дивним і водночас підозріло знайомим, повідомляє "Діалог UA".

Після детального аналізу фотознімків з офіційного сайту президента Казахстану з'ясувалася пікантна подробиця: грудні 2014 року прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв приїжджав до Назарбаєва в досить схожих дивних туфлях. У зв'язку з цим було зроблено висновок, що Путін на сьогоднішню зустріч з лідером Казахстану завітав ... в туфлях Медведєва. Цю подію в'їдливо прокоментували читачі, які "особливо симпатизують" цьому кремлівському владному тандему. "Путін і Медведєв, мабуть, не тільки тренуються і їжу готують разом. Вони точно вже живуть разом", - пишуть користувачі в коментарях.

Нагадаємо, в кінці серпня минулого року Путін і Медведєв разом приготували їжу і показали вправи в тренажерному залі. Дана подія стала приводом для численних жартів, фотожаб і демотиваторів, опублікованих на різних електронних ресурсах. У грудні 2016 року блогер опублікував знімок, на якому прем'єр Медведєв "вознісся" над президентом Путіним.

Додамо, що за кілька днів до цього Дмитро Медведєв в черговий раз став об'єктом жартів після своєї скандальної заяви про російські продукти.

 

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини