У Мережі оприлюднили фінську листівку солдатам Червоної армії, яка досі не втратила актуальності

29.05.2019 11:06

У Мережі "спливла" фінська листівка солдатам Червоної армії 1939 року. Дивно, але вона сьогодні втратила своєї актуальності.

Листівку виявив відомий білоруський блогер Максим Мирович.

У листівці фіни намагаються відкрити очі радянської армії на те, що режим Сталіна використовує їх для своїх імперських планів.

"Весь світ знає, що СРСР – сторона-нападник", – йдеться в документі.

Фіни просять радянських солдатів вплинути на владу і припинити цю війну.

"Чи знаєте ви, яка доля спіткала десятки тисяч ваших товаришів, відправлених на фронт раніше вас? Вони мертві або лежать поранені й покалічені морозом у ваших госпіталях. Вони не в змозі піклуватися про своїх рідних. Хотіли б ви, щоб вас спіткала та ж доля?" – намагаються достукатися до Червоної армії жителі Фінляндії. "Влада належить народу. Ви – народ! Візьміть владу у політруків і закінчите війну, спровоковану ними. У Фінляндії влада справді належить народу, і фінський народ більш вільний, ніж російський народ коли б не було", – зауважують фіни.

Дивно, але через 80 років листівка втратила своєї актуальності. Росія як і раніше – окупант, а російський народ своїми життями й здоров'ям намагається втілити в життя імперські амбіції Кремля. Російська влада все ще намагається придушити свободу на тільки у своїй країні, а й за її межами.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини