У Маріуполі поліцейські спільно з працівниками екологічної інспекції викрили у незаконній діяльності двох рибалок

18.11.2020 16:56

Правопорушники рибалили на річці Кальміус забороненими знаряддями лову - сітками. Серед незаконного улову - понад 400 рибин. Відкрито кримінальне провадження.


Працівники роти поліції особливого призначення ГУНП в Донецькій області разом із працівниками Державної екологічної інспекції провели спільний рейд з виявлення та припинення незаконного зайняття рибним промислом.

Правоохоронці викрили двох мешканців Маріуполя, які на надувних човнах за допомогою сіток здійснювали вилов водних біоресурсів. Серед незаконного улову:402пеленгаси, а також лобань, судак, карась та тарань у загальній кількості 30 рибин.

Сума збитків державі склала більше 283 000 гривень.

Співробітники Центрального відділу поліції внесли відомості за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом» . Відповідно до санкції статті подібні дії караються штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років.

Досудове розслідування триває.
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі

Інші новини


X