У Маріуполі ОПЗЖ закликала збирати досьє на ветеранів АТО і патріотів для “нової влади”

У поштові скриньки жителям Маріуполя рознесли інформаційний бюлетень партії "Опозиційна платформа – За життя", в якому закликали збирати досьє на захисників України і патріотів. У публікації наголошується, що все це з часом можна буде передати "новій владі". Фото скандальних листівок оприлюднив депутат Маріупольської міської ради Роман Михайлович на своїй сторінці у Facebook, передає "OBOZREVATEL".

OPZJ
Фото: сайт партії ОПЗЖ

"Знайшов у поштовій скриньці газетку нащадків заградотрядівців – партії ОПЗЖ. Ви там зовсім о***и, хлопці? Це що, б***ь, за посили у вільній демократичній країні? "Збирайте дані про ваших неблагонадійних сусідів і членів їхніх сімей"? Гестапівці ви недороблені!!!" – обурився він і закликав втрутитися СБУ і Нацполіцію.

Зокрема, у скандальній листівці жителям прифронтового міста радять "записати всі адреси і дані знайомих "націонал-радикалів", членів та активістів "помаранчевих партій", пропагандистів, ветеранів АТО і членів їхніх сімей", а також "зберегти на випадок початку воєнних дій, коли інформацію можна буде передати поліції або органам "законно обраної влади".

Також проросійські пропагандисти додали, що "сусідам, родичам, дітям і онукам потрібно пояснювати, що війні та крові не місце в Маріуполі". Так вони намагалися нав'язати людям думку, що війна на сході йде через провину України, а не реального агресора Росії.

Mariupol OPZJ
Фото: скріншот

Як повідомляв "СтопКор" раніше, Кравчук підтримав зустріч Зеленського з Путіним "віч-на-віч".

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини