У лютому в Молдові почнеться безкоштовна вакцинація від COVID-19 препаратом Pfizer 

13.01.2021 14:04

Держсекретар Міністерства охорони здоров'я, праці та соціального захисту Тетяна Затик заявила, що вже у кінці цього місяця в країну прибуде перша партія вакцини проти COVID-19 від Pfizer. Також вона додала, що вакцинація буде безкоштовною для всіх громадян країни, передає Європейська правда.

vakcina covid
Фото: Reuters

Громадяни Молдови будуть вакциновані вакциною Pfizer, яка буде безкоштовною для всього населення країни. Влада закупить вакцини державним коштом у результаті двосторонніх переговорів.

Для проведення вакцинації профільним відомством затверджено Національний план імунізації проти COVID-19. "Це буде здійснюватися з дотриманням всіх відповідних санітарних норм і протоколів, затверджених на міжнародному рівні", - підкреслила Затик.

Вакцинація від коронавірусу буде проходити в три етапи. Згідно з Планом імунізації, на першому етапі будуть вакциновані співробітники установ медико-санітарної та соціальної допомоги.

На другому - люди похилого віку, люди з супутніми захворюваннями, працівники освіти, правоохоронних органів і силових структур. На третьому етапі буде імунізовані населення в цілому, незалежно від віку, і яке не було включено в перші два етапи.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у МОЗ заявили, що Україні повернуть гроші, якщо ефективність вакцини Sinovac буде менше ніж 70%.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини