У листопаді ДБР направило до суду понад 260 обвинувальних актів

02.12.2020 05:17

Як передає Укрінформ, про це йдеться у звіті про роботу ДБР за листопад 2020 року.

«У листопаді слідчі ДБР затримали 39 осіб. З них: 14 працівників Нацполіції, 7 військовослужбовців, 3 митники, 2 прикордонники, 2 працівники Державної кримінально-виконавчої служби України, 1 прокурора, 1 працівника Державної лісової охорони та 9 інших суб’єктів», - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, серед них: начальник одного з відділів Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України, який одержав 100 тисяч гривень від підприємця за сприяння йому в участі у державній закупівлі елементів військової символіки ЗСУ, очікувана вартість якої складала 4 мільйони гривень; заступник начальника одного з секторів ВП ГУ Нацполіції в Одеській області, який вимагав від підприємця кошти за невжиття заходів реагування на порушення в господарській діяльності та непритягнення його до відповідальності.

Крім того, ДБР повідомило про підозру 280 особам. Зокрема, 171 військовослужбовцю, 47 поліціянтам, 10 прикордонникам, 8 працівникам Державної кримінально-виконавчої служби України, 7 працівникам Державної лісової охорони, 5 працівникам міграційної служби, 3 митникам, 3 податківцям, 2 працівникам СБУ, 1 прокурору та 23 іншим суб’єктам.

Згідно зі звітом, до суду у листопаді було направлено 261 обвинувальний акт: щодо 168 військовослужбовців, 36 поліцейських, 8 працівників Державної лісової охорони, 6 працівників Державної кримінально-виконавчої служби України, 6 прикордонників, 5 податківців, 4 митників, 4 прокурорів, 2 працівників СБУ, 2 суддів та 20 інших суб’єктів.

Як зазначається, за листопад 2020 року сума одержаної неправомірної вигоди склала 2 мільйони 432 тисячі гривень, встановлено збитків державі на суму понад 32 мільйони гривень.

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини


X