У Львові колишня держслужбовиця оселилася в торговому центрі

01.12.2017 12:04

У торговому центрі Львова вже три місця спостерігають за феноменом – колишня держпрацівниця весь свій час проводить у закладі. Крім того, жінка навіть ночує під стінами центру. 

Новину передає "Преса України".

У торговому центрі Львова розповіли про появу постійної клієнтки. Йдеться про 30-річну Оксану Вороняк, яка три місяці не покидає стіни будівлі. Виключенням стає закриття центру. Однак далеко від місця свого постійного перебування вона не відходить – ночує на відведеній для куріння території.

Виявилось, що львів'янка раніше займала посаду держслужбовця. Після звільнення вона й оселилась у торговому центрі. За словами очевидців, жінка виглядає охайно, постійно відвідує бутіки та робить дороговартісний манікюр. Працівники центру додають, що Вороняк приводять себе у порядок у туалеті закладу. Звідси її неодноразово виганяли.

"Дівчинка доглянута, з собою має сушку, щоб голову посушити", - відзначила працівниця торгового центру.

Охоронці львів'янку не виганяють, оскільки вона поводиться адекватно та самостійно розплачується за свої покупки. Вони також відзначають, що жінка спить на вулиці, не зважаючи на холодну погоду. На пропозицію працювати у центрі вона відповіла відмовою.

Наразі відомо, що жінку вже намагалися забрати її батьки, однак безуспішно. Між сторонами виникла бійка. За словами психологів, таким чином Вороняк демонструє епатажний протест. Тим часом батьки зауважують, що їх дочка почала поводитися дивно після звільнення.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини