У Львівській області натовп розлючених людей заблокував шлях потягу

16.10.2018 10:29

Десятки пасажирів Укрзалізниці заблокували шлях потягу, який мав прямувати за рейсом Мукачево-Львів. Люди придбали квитки на потяг, однак місця у ньому для них не знайшлось.

Новину передає "Преса України".

14 жовтня на Львівщині невдоволені пасажири перекрили залізничну колію станції Сколе, цим самим заблокували рух електропоїзда, який мав здійснити маршрут Мукачево-Львів. Причина цього – пасажирам з квитками не вистачило місць у чотирьох вагонах.

Останні вимагали причепити додаткові вагони. В результаті  на інцидент відреагували в Укрзалізниці та запустили додатковий електропоїзд Лавочне-Львів. Потяг прибув біля 22:00 год.

За попередніми даними, це не перша акція пасажирів. У квітні близько 200 пасажирів блокували рух електрички, яка мала здійснити рейс Львів-Мукачево. Крім того, наприкінці травня люди перекрили рух потягу, який мав рухатись до Самбора.

Додамо, Укрзалізниця запустила новий потяг, який об'єднав одразу чотири столиці європейських держав. Про це повідомив виконувач обов'язків голови правління Укрзалізниці Євген Кравцов. Так, українці можуть здійснити подорож з Києва у Мінськ, Вільнюс та Ригу. Стало відомо, скільки коштують квитки за цими напрямками.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини