У Львівській області від COVID-19 помер відомий лікар

02.08.2020 12:43

У суботу, 1 серпня, від коронавірусу помер керівник Старосамбірського центру первинної медико-санітарної допомоги Василь Савенко.

COVID19
Фото: hromadske.radio

Як передає "Укрінформ", про це повідомила у Facebook заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак.

"Знову цей жахливий вірус забрав хорошу людину… Мені Василь запам'ятається дуже активною і працьовитою людиною. Він горів роботою і мав багато цікавих ідей. Він був керівником Старосамбірського ЦПМСД і дуже щиро прагнув зробити найкращою медицину для складного гірського району. Достойний чоловік і справжній лікар", - повідомила Микичак.

У серпні цього року Василю Савенку мало виповнитися 60 років. Близько 29 років він працював медиком у Старосамбірському районі. Під час першого етапу медреформи він очолив Центр первинної медичної допомоги у Старому Самборі. У нього залишилася дружина та сини.

Як повідомляв "Укрінформ", в Україні станом на 2 серпня лабораторно підтвердили 72 168 випадків COVID-19, із них за добу – 1 112. Померло за добу 16 осіб, загалом із початку пандемії - 1725. Видужали за добу 235, із початку пандемії - 39543. Наразі хворіють 861 особа, загалом - 30900.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини