У “ЛНР” показали ціни на харчові продукти

17.08.2018 11:48

У "ЛНР" заявили, що ціни на продукти у "республіці" значно нижчі, ніж на підконтрольних Києву територіях. Так, російські найманці запевняють, що хліб у них коштує 7,5 грн.

Новину передає "Преса України".

Російські найманці з "ЛНР" вирішили порівняти ціни на продукти у "республіці" та підконтрольній Києву Луганській області. Відповідний аналіз провели так звані фахівці "Міністерства промисловості і торгівлі ЛНР". Результати аналізу представили контрольовані російські пропагандистські медіа. За словами військового кореспондента Романа Вепрева, у "ЛНР" ціни на продукти набагато нижчі.

"За підсумками моніторингу за червень-липень 2018 року стало зрозуміло, що більшість товарів в ЛНР дешевші, ніж на території України. Так, житньо-пшеничний хліб в ЛНР практично в два рази дешевше, ніж на території, підконтрольній Києву. Вершкове масло в республіці дешевше майже на 150 рублів, а соняшникова на 18 рублів. Крім того, в ЛНР дешевше борошно, крупа гречана, рис, макаронні вироби, варена ковбаса, свинина, яловичина і сир", – йдеться у звіті "міністерства".

До слова, станом на 17 серпня, 10 російських рублів рівні 4,13 грн. Про це свідчать дані НБУ. Так, якщо вірити даним "міністерства ЛНР", у липні хліб у "республіці" продавали за 18,33 руб., що еквівалентно 7,5 грн.

За попередніми даними, фахівці, які захищають інтереси Кремля, при аналізі брали до уваги дані Державної служби статистики України.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини