У лісі під Чугуєвом знайшли тіло місцевого активіста – колеги загиблого вважають, що це вбивство

06.06.2018 11:54

За повідомленнями ГУ Нацполіції України у Харківській області, 5 червня у лісі під Чугуєвом знайдено тіло місцевого мешканця 1994 року народження. За повідомленнями правоохоронців ознак насильницкої смерті не знайдено, вирішується питання про внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею «самогубство».

Загиблим, за повідомленням правозахисника Романа Ліхачова, є Микола Бичко – молодий активіст та антикорупціонер з селища Есхар.

Микола Бичко багато часу приділяв питанням екології, неодноразово підіймав питання забруднення місцевих водойм промисловими підприємствами, зокрема, ТОВ «АВА СЕРВІС 2017», по виявлених фактах порушень разом з ініціативною групою домігся створення екологічної комісії.

«Николай готовил документы для открытия общественной организации, строил планы на будущее, перед смертью также мониторил очистные сооружения - и тут резко решил повеситься - не смешите (я бы рассказал и другие детали, но надеюсь следователи "не потеряют" все доказательства и что-то начнут делать по делу - из оперативных мероприятий на сегодня не сделано ровным счетом ничего, не удивлюсь , если дело надо срочно закрыть» - написав Роман Ліхачов на своїй сторінці.

Роман також повідомив, що на місце трагічної події поліція їхала більше години. На його думку, самогубство цинічно сфальсифіковано.

Такі висновки розділяє й харківський громадський активіст Дмитро Дробот, й інші користувачі соцмереж, а також мешканці Чугуєва. У місті назріває протест.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube та Twitter й Instagram!

Коментарі


X