У лісах Болівії знищили три кокаїнові «мегафабрики»

17.05.2021 21:15

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що силовики виявили накриті брезентом імпровізовані фабрики на території лісових заповідників та національних парків у східній провінції Бені, центральній частині Кочабамби і південній частині Санта-Крус.

У болівійському уряді наголосили, що групи по боротьбі з наркотиками вилучили рекордні 7,41 т кокаїну за останні 4 місяці.

«Ми проводимо операції по всій нашій території, вздовж кордонів і районів, куди раніше не дійшла боротьба з незаконним обігом наркотиків», - зазначають в уряді.

Болівійська поліція по боротьбі з наркотиками також відновила знищення посівів коки в традиційних зонах її вирощування – Лос-Юнгасі і Ель-Чапаре.

Варто звернути увагу, що колишній президент Болівії Ево Моралес, який у минулому займався розведенням коки, збільшив квоти на легальне вирощування цієї культури. Вони підтримуються й нинішнім президентом Луїсом Арсе, але все, що вирощується понад узгоджену кількість, знищується.

Тьєррі Ростан, представник Управління Організації Об'єднаних Націй з наркотиків і злочинності в Болівії, сказав, що пандемія і пов'язані з нею економічні труднощі і безробіття привели до зростання як вирощування коки, так і виробництва наркотиків.

Фото ілюстративне

Джерело: Укрінформ

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини