У легкому одязі при -20: спецслужби РФ катують полонених моряків України

26.12.2018 12:50

Адвокат Тетяна Окушко під час розгляду апеляції підконтрольним окупантам "Верховним судом Криму" заявила, що працівники російської в'язниці відмовилися надавати військовополоненому мічману рейдового буксира ВМС України "Яни Капу" Андрію Шевченку належні умови утримання.

Про це повідомляє "Діалог.UA".

Вона також додала, що протягом доби відразу після захоплення в водах Азовського моря українського моряка залишили без адвоката. Уже після закінчення суду полонений мічман розповів, що в московському СІЗО "Лефортово" його "нагородили" черевиками без шнурків, що спадають з ніг. Йому також привезли дві посилки, але він до цих пір жодну не отримав.

Нагадаємо, в підконтрольному Росії "Верховному суді Криму" вирішили залишити під арештом полонених старшого матроса українського буксира "Яни Капу" Володимира Варімеза, мічмана Юрія Будзілу і старшого матроса катера "Нікополь" Андрія Оприска, однак при цьому "скоротити" термін утримання на один день.

Одночасно всім трьом скоротили термін утримання під вартою на один день через нібито допущену раніше технічну помилку.

Крім того, російський адвокат Микола Полозов, який координує роботу групи адвокатів українських моряків, заявив, що троє наших моряків з буксира "Яни Капу" назвали себе військовополоненими і відмовилися від дачі показань.

Відомо, що в полон їх взяли російські спецслужби в акваторії Азовського моря, а зараз тримають в СІЗО Москви.

Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини