У Київській ОДА розповіли, як область буде виходити з карантину

08.05.2020 17:19

Т.в.о. голови Київської облдержадміністрації Василь Володін заявив про поетапний алгоритм виходу області з карантину і зауважив, що є ясність лише щодо першого етапу послаблення карантинних обмежень, а наступні залежатимуть від епідемічної ситуації.

Володін відзначив, що в рамках першого етапу буде відкрите все, що просто неба, а саме: музеї, культурні заповідники, парки, сквери, лісопарки, прибережні зони, дитячі та спортивні майданчики. Також він зауважив, що заклади громадського харчування зможуть продавати готові страви на виніс та відкривати свої літні майданчики з дотриманням карантинних вимог. Крім того, можна відкривати магазини непродовольчих товарів, але з дотриманням відповідних умов, повідомляє Уніан.

«Дозволено надавати послуги адвокатам, нотаріусам, психологам, стоматологам, салонам краси, перукарням та іншим суб’єктам побутових послуг. Зможуть почати тренування спортсмени національних збірних, працювати зможуть підприємства, що належать до ЗМІ, проводити кіно- та відеозйомки із залученням до 50 людей без глядачів. Проводити творчі репетиції без глядачів. При цьому всі мають перебувати у захисних масках, дотримуватись соціальної дистанції та інших протиепідемічних заходів. Треба постійно проводити дезінфекцію приміщень та об’єктів», - підкреслив Володін.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, у київському СІЗО з‘явились платні камери за 12 тисяч гривень на місяць.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини