У Київській облраді займуться перезавантаженням керівництва лікарень

11.03.2020 10:00

Керівники лікарень, які посідають насиджені крісла десятками років, не хочуть втрачати контроль ні за установами, ані за грошовими потоками. Одним із таких є Володимир Єлагін – головний лікар Київської обласної лікарні. Чи втримає він свою позицію після прозорого конкурсу на посаду? За якими критеріями обиратимуть гендиректорів медичних установ? Усе це спробувала з’ясувати Наталія Дігтяр.

За якими критеріями обиратимуть керівників на посади генеральних директорів – про це ми намагалися дізнатись безпосередньо у КОДА.

Конкурсну комісію облради з обрання очільників медичних закладів очолив Роман Титикало, який водночас є головою постійної комісії КОР з питань управління комунальною власністю.

Також у складі комісії – перша заступниця голови обласної ради Тетяна Семенова, яка опікується проблемами медицини. А також уповноважені представники трудових колективів і громадських організацій.

Не секрет, що на Київщині є така собі «еліта» головних лікарів, які, в середньому, вже по кілька десятків років керують закладами охорони здоров’я. Вони розпоряджаються бюджетами в сотні мільйонів гривень.

Статки головлікаря Єлагіна вражають

Також не є таємницею, що при мізерних зарплатах, вони примудряються жити далеко не бідно. Трапляються прикрі випадки, коли заробляють на всьому – від закупівлі ліків, мийних засобів, інших товарів та послуг для лікарні, до протекції під час працевлаштування. А головне – на внесках, які сплачують пацієнти через благодійні фонди або й напряму у вигляді «подяк» лікарям.

Тож хто буде наступним та наскільки чесним виявиться новообраний директор Київської обласної лікарні – дізнаємося після результатів конкурсу.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини