У “Київавтодорі” фіскали проводять обшуки

12.05.2021 17:23

Державна фіскальна служба під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури проводять обшуки в приміщеннях комунальної корпорації "Київавтодор". Посадових осіб цієї структури підозрюють у завданні збитків державі у великих розмірах шляхом перевищення посадових обов'язків.

Kyivavtodor
Фото: ДФС

Про це повідомляє пресслужба ДФС у Facebоok, передає РБК-Україна.

За підсумками обшуків вилучена фінансово-господарська документація, яка може свідчити про наявність кримінального правопорушення.

Слідчими органами виявлено, що вказана посадова особа отримала неправомірну винагороду за сприяння комерційній компанії у виграші публічних торгів у 2019-2020 роках щодо оновлення дорожньої інфраструктури.

Загальна сума виграних тендерів за вищезазначений період складає 1,9 млрд грн.

Одночасно з цим розслідується кримінальне провадження щодо службових осіб даної комерційної компанії та пов'язаних з нею приватних структур за ч. 3 ст. 212 КК України - "Ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів)".

В період 2019-2020 років службові особи штучно завищували податкові кредити з ПДВ шляхом використання реквізитів підприємств з ознаками ризиковості та транзитності.

Що відомо:

  • За версією слідства, сума ухилення від сплати ПДВ склала 18,6 млн грн, що підтверджується висновком економічного дослідження. Діям службових осіб буде надана відповідна правова оцінка після завершення слідчих дій.

"Модернізація інфраструктури - один із пріоритетів економічної політики держави. Тому Державна фіскальна служба продовжить жорстко реагувати на будь-які спроби нажитися на дорожньому будівництві в Україні та буде притягати до відповідальності тих, хто привласнює корупційну ренту на цьому", - заявив голова Державної фіскальної служби Вадим Мельник.

Читайте також інші новини ДФС.

Читати також:
Приєднуйся до нашої армії антикорупціонерів! Підписуйся на нас у Telegaram, Facebook, Youtube і Twitter і Instagram!

Коментарі

Інші новини